Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

AFHALEN VISPAS 2019

terug naar overzicht

Zaterdag, 22 december 2018

H.S.V. PEIJ en OMSTREKEN Op zondag 6 januari 2019 stellen wij U wederom in de gelegenheid om de vispas af te halen c.q. aan te vragen. Het voorjaar nadert met rasse schreden en velen zullen de waterkant opzoeken om zijn of haar hengeltje uit te gooien. Zorg daarom dat U tijdig in bezit bent van de vereiste vergunning, een boete kost heel veel geld. Nieuwe leden zijn uiteraard van harte welkom, ouders kunnen hun kinderen aanmelden voor deelname aan een viscursus, zodat ze met vader en/of moeder ook een hengeltje kunnen uitgooien. Let op: ons nieuw clublokaal is m.i.v. 1 januari a.s. : café 't Hingen, Op den Dijk 2A, Hingen Peij, we zijn er voor U van 10.00 tot 12.00 uur. Het Bestuur VIS PAS MET DE VISPAS